NOVINKY Obrázek týdne a ostatní

30.3. 2008
Vážení návštěvníci, jelikož v současné době nemám dostatek času na správu webu a sotva stíhám své ostatní projekty, musím s politováním konstatovat, že končím s aktualizací těchto neoficiálních stránek o skupině Wanastowi Vjecy. Myslím, že doba, kdy tento web měl smysl, je dávno pryč - Wanastovky konečně spustili oficiální stránky a navíc se objevily i stránky neoficiální, které svým obsahem a kvalitou mnohonásobně převyšují kterékoli jiné. Takže vás tímto moc rád odkazuji na následující adresy: http://www.wanastowivjecy.cz, http://wanastowivjecy.estranky.cz.

19.11. 2007
Předělal jsem zastaralou sekci audio & video, kde kromě oficiálních klipů najdete i pár videí z vystoupení v Sazka areně.

29.9. 2007
Pomalu se blíží vydání nové výběrovky s DVD a koncert v Sazka Areně. Podrobnosti najdete v tomto článku.

25.6. 2007
Všechny zvěsti o plánovaném vydání další bestofky Wanastovek se zdají býti pravdivými. Na stránkách Universal Music je k přehrání nový singl Velkej první letní den. Stačí kliknout sem a najít píseň v sekci "Poslechněte si". Píseň lze přehrát i tady (musicserver.cz)

Informace z www.universal.cz:
WANASTOWKY VÍTAJÍ PRVNÍ LETNÍ DEN
Mají nový,velký, letní, HIT a chystají vymazlenou bestofku!
V říjnu 2006 přišel úspěšný comeback Vjecý snovou deskou TORPÉDO, která přinesla nejen návrat ke kořenům co se týče hutnějšího zvuku, ale připomněla Roberta i P.B.CH. jako neoddiskutovatelné autorské osobnosti jejichž hity pod značkou W.V nebo Lucie zdobilisvým nevyčerpatelnýmčichem na hity poslední dvě dekády..Singl „Otevřená zlomenina srdečného svalu“ se stal megahitem podzimu 2006.Velké koncertní turné, které mělo následovat na jaře bylo zorganizačních důvodů přesunuto na podzim, neboť právě tehdy kapela oslaví 20 let činnosti a nabízí se tak vícero příležitostí jak důstojně a sještě větší pompou prožít nezapomenutelné rockové wanastobraní..Navíc v září 07 vyjde reprezentativní duální 2CD+ DVD „WANASTOWI VJECY BEST OF 20 LET“, které bude obsahovat: 24 největších hitů, 2 speciální coververze, 2 zbrusu nové hity a všechny kultovní klipy na DVD. Pilotní singl snázvem „Velkej první letní den“ právě startuje do rádií a dává sympatický signál nadžánrového velkého,mainstreamového, letního hitu, ve kterém lze zpozorovat symbolickou spřízněnost se slavným megahitem „Nahá“ .Následně vříjnu vyjede kapela na velké „TURNÉ WANASTOWI VJECY BEST OF 20 LET“ po Čechách a Slovensku. To samozrejme není zdaleka vše, ale logicky je nutné ponechat si i nějaká překvapení.

24.5. 2007
!! Slovenská část turné rovněž přesunuta na podzim !! Vstupenky zůstávají v platnosti, ale lze je i vrátit v místě zakoupení. !!

8.5. 2007
!! Wanastowi Vjecy zrušili celou českou část turné Torpédo 2007. Koncerty v Londýně a na Slovensku platí. České turné by se mělo uskutečnit na podzim tohoto roku. !!

Wanastowi Vjecy - Torpédo tour 2007
12.5. LONDÝN - Camden Town Hall
16.5. LIBEREC - Tipsport Aréna
18.5. ZLÍN - sportovní hala Novesta
20.5. HRADEC KRÁLOVÉ - sportovní hala TJ Slávie
22.5. BRNO - hala Vodová
24.5. OPAVA - sportovní hala
26.5. LOKET - amfiteátr
28.5. ČESKÉ BUDĚJOVICE - sportovní hala
30.5. PLZEŇ - sportovní hala Lokomotiva
  1.6. ÚSTÍ NAD LABEM - letní kino
  4.6. PRAHA - Sazka Aréna
  8.6. LITVÍNOV - amfiteátr Louky
10.6. LITOMYŠL - zimní stadion
12.6. ZNOJMO - areál Fruty
14.6. OLOMOUC - sportovní hala University Palackého
16.6. HLINSKO - amfiteátr Rychtář
18.6. PŘÍBRAM - letní kino
20.6. BRATISLAVA - NTC Aréna
22.6. BANSKÁ BYSTRICA - zimní stadion
24.6. KOŠICE - sportovní hala
27.6. RAKOVNÍK - Tyršovo koupaliště
29.6. JIHLAVA - letní kino
  2.7. ČESKÝ KRUMLOV - amfiteátr

4.2. 2007
Wanastowi Vjecy mají videoklip k písni Otevřená zlomenina srdečního svalu! Přehrát si jej můžete zde.

10.12. 2006
Wanastowi Vjecy si z letošního ročníku ankety Český slavík odnášejí ocenění "Skokan roku" v kategorii skupin. Oproti loňskému 58. místu poskočili na 11. příčku, což je myslím hodně dobrý výsledek. V listopadu došlo k netradiční události - Wanastowi Vjecy nepokřtili album Torpédo, ale dočkali se požehnání od samotného biskupa starokatolické církve Dušana Hejbala. Stalo se tak v kostele sv. Vavřince na pražském Petříně (více informací najdete např. tady). Wanastovky navíc darovali fanouškům vánoční dárek v podobě volného stažení skladby Kde je český král? z aktuálního alba Torpédo. Stahujte zde!

1.11. 2006
Podařilo se mi s Wanastovkama udělat takový "mini-interview". Čtěte článek 9 otázek pro Wanastowi Vjecy.

30.10. 2006
Album Torpédo spatřilo konečně světlo světa a Wanastovky tak splatily fanouškům šestiletý dluh. Děkujeme! Na albu se nakonec objevila i píseň Kde je český král?, o které se předtím nezmínilo žádné periodikum, ba ani Wanastowi Vjecy. Playlist alba je tedy následující:

- Padaj hlavy, kutálí se po hradčanským rynku
- Orel v orloji (rytířská)
- Otevřená zlomenina srdečního svalu
- Slečna Anna je za vodou
- Myslím na tebe
- Panna
- Pal vocuď
- Nátěr
- Torpédo
- Křišťálová
- Mašinführer
- Pouštní komtesa
- Kde je český král?
- Nahá 2006

Booklet naleznete v sekci ALBA a recenzi si můžete přečíst zde. (musicserver.cz) Desku si můžete objednat např. tady. (310,- Kč)

25.10. 2006
Wanastovky prezentují na zpravodajském portálu Idnes ukázky z alba Torpédo. Klikněte zde a zaposlouchejte se do úžasných melodií, kterými nová deska bude nabita. Nevím jak vy, ale já se na nové album těšim jak malej kluk :-) Pod výše uvedeným odkazem se zároveň skrývá i soutěž o album Torpédo. Otázky jsou hodně jednoduché, odpovědi naleznete na oficiálních stránkách kapely.

18.8. 2006
Oficiální web spuštěn (wanastowivjecy.cz / wanastovky.cz). Obsah je zatím dost stručný, ale po přihlášení si můžete přehrát nový singl "Otevřená zlomenina srdečního svalu". 30. října vychází album "Torpédo", které slibuje 13 skladeb. Turné se plánuje na jaro 2007. Máme se na co těšit!

24.7. 2006
Na oficiálních stránkách Wanastowek se objevila zajímavá, leč stručná zpráva - DESKA BUDE! Nezbývá než čekat. Lucie spí, asi na dlouho. V reklamě na eurotel zní píseň Nahá, taky zajímavé.

24.12. 2003
Přeji všem návštěvníkům stránek veselé Vánoce a šťastný nový rok!

21.6. 2003
Před několika dny byla na oficiálních stránkách Lucie potvrzena zpráva o tom, že Wanastowi Vjecy pojedou v listopadu turné k albu "Ty nejlepší věci" a při této příležitosti vznikne i live nahrávka, která bude vydána jako album. Wanastowky již stihli zahrát na nedávné svatbě Davida Kollera. Sestava je následující- Robert Kodym (kytara), P.B.Ch. (baskytara), Tomáš Vartecký (kytara), Martin Vajgl (bicí). Myslím, že se máme na co těšit!

 • 20.2. 2003 slaví Robert Kodym své 36. narozeniny.

  18.1. 2003
  Po delší době něco nového- Tomáš pro vás vyrobil jedno krásné pozadí do windows, které najdete v rubrice ostatní. Díky! Jinak bych chtěl upozornit na to, že na oficiálních stránkách Lucie jsou nyní k mání odpovědi Roberta Kodyma na některé emaily, které dorazily na jeho adresu. Docela zajímavý čtení.

  22.12. 2002
  Štědrý večer se nám již blíží a s ním i malé překvapení od Lucie v podobě záznamu koncertu Lucie v opeře, takže pokud máte HBO, tak si rozhodně nezapoměňte ve 20:00 hodin zapnout váš televizní přijímač. Přeji vám všem veselé Vánoce a šťastné vykročení do nového roku!

 • 4.12. 2002 slaví P.B.Ch. své 38. narozeniny.

  3.8. 2002
  Robert Kodym nazpíval duet se slovenskou slavicí Janou Kirschner :). Píseň se jmenuje Myslím na tebe a v současné době už by měla kolovat v rádiích. Podzim prý bude ve znamení Lucie. Již nyní se na oficiálních stránkách objevují ukázky z nového alba, které by mělo vyjít v říjnu a Lucie by dokonce měla vystoupit se symfonickým orchestrem (něco ve stylu Metallica S&M).


  A R C H I V • Wanastowi Vjecy (2006)
  Vybráno z fotogalerie- celkem 111 fotek.

  => Kniha návštěv

  => Grafická verze x Textová verze

  => E-mail na autora stránek
  => Nastavit jako startovní stránku
  => Přidat k oblíbeným položkám

  Hlídání aktualizací
  Seznam - vyhledávání
  ikona
  ikona  Nirvana page NirChat RockLink zimerMan homepage  Vaše vzkazy, připomínky...

  Váš E-mail: Text zprávy:

   Optimalizováno pro MS IE 4.x či vyšší v rozlišení 800x600 bodů.  © 2001 zimerMan